dobrowolnie.pl
Serwis, którego potrzebujesz...

Polityka prywatności

  1. Serwis dokłada wszelkich starań, aby jakiekolwiek dane, które przechowywane są w naszej bazie danych były pod szczególną ochroną.
  2. Redakcja serwisu zastrzega sobie prawo do wprowadzania wszelkiego rodzaju zmian i modyfikacji zarówno w Regulaminie, jak i Polityce Prywatności, bez konieczności komunikowania o tych zmianach Użytkowników.
  3. Jakiekolwiek działania niepożądane dla Serwisu, czy któregokolwiek z użytkowników będą karane.
  4. Administracja serwisu zbiera anonimowe informacje o użytkownikach (numery IP, informacje o przeglądarce, systemie operacyjnym, itd) na potrzeby analizowania ruchu, statystyk oraz innych niezbędnych operacji.
  5. Serwis używa statystyk Google Analytics, które kumulują wiele anonimowych informacji o użytkownikach. Po szczegółową Politykę prywatności Google, prosimy sięgnąć tutaj.
  6. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację niniejszej Polityki Prywatności oraz wszelkich powiązanych dokumentów, również ten wymieniony w Punkcie 5.
  7. Serwis przetwarza podany dobrowolnie adres e-mail na potrzeby wykonania usług w ramach serwisu. Podany ogólny adres e-mail w świetle Ustawy o Ochronie Danych Osobowych nie stanowi elementu danych podlegających tej ustawie. Nie mniej jednak użytkownicy mają możliwość poprawy lub usunięcia adresu e-mail z naszej bazy danych.